Cloudworld

Webdesign

Právě jste vstoupili do sekce "Webdesign", kde se Vám pokusíme představit naše schopnosti a zásady z oblasti tvorby webových stránek. Můžete se zde dozvědět pár zajímavých informací o tom, jaké výhody Vám prezentace na internetu může přinést nebo co by měly webové stránky splňovat. Pokud již webové stránky máte, můžete ve světle těchto informací zhodnotit, zda nepotřebují redesign a pokud webové stránky nemáte, můžete nás s jejich tvorbou oslovit nebo jen nahlédnout do našich referencí a rozhodnout se podle toho, jak se Vám budou líbit.

Věděli jste že ... ?

Webové stránky jsou nejlevněším, ale zároveň nejúčinějším reklamním prostředkem, přičemž význam tohoto druhu reklamy stále roste.

V České republice používají internet k vyhledávání informací 3 miliony lidí. (zdroj: www.iaudit.info)

Každý internetový prohlížeč může zobrazit stránky odlišně. V České republice má 30% uživatelů internetu jiný prohlížeč než masově používaný Internet Explorer (zdroj: www.toplist.cz) a je tedy třeba stránky navrhovat i testovat pod ostatními prohlížeči. Pokud se tento systém nedodrží, může se například stát, že se každému třetímu návštěvníkovi zobrazí stránky špatně nebo vůbec.

Web je stejný jako automobil. Dobrý výrobek nedělá jen pěkná karoserie, ale také záleží na tom, co je skryto pod kapotou. U webu se takovému motoru říká zdrojový kód. Pokud je psán tak, aby dodržoval nejnovější standardy, což se v dnešní době na internetu vidí docela zřídka, přinese majiteli stránek spoustu výhod. Stránky se přehledně zobrazují v mobilních zařízeních a v případě, že si bude chtít návštěvník obsah stránek vytisknout, přizpůsobí se jejich obsah tisku. Ve vyhledávačích získávají lepší hodnocení a dostávají se rychleji na první místa žebříčků. Dokonce si takové stránky mohou přečíst i zrakově postižení lidé. Vyzkoušejte si, jak vypadá váš web v mobilním telefonu nebo jestli splňuje standardy W3C. Další možností je objednat si u nás audit/analýzu webových stránek.

Obsah Vašich stránek nemusí být stále stejný. Můžete si jej sami pohodlně měnit a aktualizovat pomocí redakčních systémů. Podrobnosti najdete na našich stránkách v sekci webové aplikace.

Vybrané reference

Horská chat SELEKTA Chata SELEKTA
Informativní a reklamní web horské chaty "SELEKTA" v Horních Mísečkách. Vytvoření prezentace, SEO optimalizace, registrace ve vyhledávačích.
www.chataselekta.cz
Autodíly REMI Autodíly REMI
Webová prezentace firmy "Milana Pešková - Autodíly REMI". Vytvoření prezentace, SEO optimalizace, registrace ve vyhledávačích.
www.autodily-remi.cz
Bolevecká základní škola Bolevecká ZŠ Plzeň
Stránky Bolevecké základní školy + rozsáhlý redakční systém umožňující uživateli veškerou potřebnou editaci stránek.
www.boleveckazs.cz
Stránky firmy Harrytel Harrytel
Webová prezentace firmy Harrytel propojená s webovou aplikací, umožňující poskytovat zákazníkům dokumentaci k výrobkům prostřednictvím webového rozhraní.
www.harrytel.cz
Stránky kempu "V Jahodovém lese" Kemp V Jahodovém lese
Stránky kempu, zaměřeného na outdoorové aktivity a výcvikové kurzy. Součástí webu je i systém umožňující majiteli pohodlnou správu fotogalerie.
www.jahodovyles.cz
Stránky restaurace Kaplířka Restaurace Kaplířka
Webová prezentace restaurace a kavárny Kaplířka s on-line jídelním lístkem.
www.kaplirka.cz
Stránky firmy RD Reklamní dílna RD Reklamní dílna
Webová prezentace Reklamní dílny spolu s řadou webových aplikací a dalších "vychytávek".
rd.cloudworld.cz
Klemi's website, lezecký blog Klemi's website
Stránky věnující se různým odvětvím horolezectví. Součástí webu je i robustní redakční systém, umožňující autorům správu fotogalerie, novinek a vkládání článků.
www.klemi.cz
Stránky music baru Boulder Café Boulder Café
Webová prezentace music baru s horolezeckou stěnou. Prováděli jsme redesign stránek a zahájili pravidelnou údržbu a aktualizaci.
www.bouldercafe.cz
Stránky reklamní agentury Expotena s.r.o. Expotena s.r.o.
Webová prezentace reklamní agentury Expotena.
www.expotena.cz
Zkuste také: ubytování | zubní ordinace | autodíly | lezení | reklamní dílna | pneuservis | telekomunikace | detektivní kancelář