Cloudworld, webdesign a grafika v Plzni

Webové aplikace

Pokud se ptáte, jak Vám může webová aplikace ulehčit práci, můžeme uvést pár příkladů, kde i jednoduchá webová aplikace šetří čas a práci, a tedy i peníze.

Jednoduché webové aplikace Vám například umožní správu fotogalerie na Vašich stránkách, vkládání novinek nebo článků na web.

Webová aplikace může klidně fungovat pouze na Vašem firemním intranetu a zajišťovat správu prakticky jakýchkoli dat. Pokud máte existující databázi na firemní síti, může být webová aplikace tou pravou cestou pro publikaci dat z této databáze na internet.

Složitější internetové aplikace, jako například e-shopy, Vám umožní nabídnout Vaše produkty miliónům zákazníků z celého světa.

Pokud máte nějaké nápady, jak vylepšit svůj web nebo firemní síť o nové služby, neváhajte a kontaktujte nás. Ukážeme Vám, že každý problém má své řešení a zajímavá myšlenka se může na Vašem webu stát magnetem na zákazníky.

Vybrané reference

Bolevecká ZŠ Plzeň Redakční systém pro stránky Bolevecké základní školy v Plzni
Redakční systém šitý na míru potřebám školy. Umožňuje vkládat na web novinky, rozvrhy, seznamy studentů či sportovní akce. Dále umožňuje práci s fotogalerií, publikaci školních dokumentů nebo přístup k aktuálnímu jídelnímu lístku školní jídelny.
Precision Castparts corp. Katalog chyb pro Precision Castparts CZ
Webová aplikace určená pro firemní intranet, sloužící ke správě záznamů o chybách ve výrobním procesu.
Harrytel Správa souborů pro Harrytel
Systém umožňuje administrátorům nahrávat na server různé soubory a spravovat uživatelské účty. Umožňuje nastavování práv různým uživatelům, kteří se na firemních stránkách mohou přihlásit a soubory stahovat.
Reklamní dílna Webové aplikace pro RD - Reklamní dílnu
Různé aplikace z oblasti vektorové grafiky. Publikace a zpracování grafiky na internetu.
Zkuste také: ubytování | zubní ordinace | autodíly | lezení | reklamní dílna | pneuservis | telekomunikace | detektivní kancelář